मोटरसाईकल दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु

सिन्धुली प्रेस
  • ख-
  • ख+

बुद्ध नेपाली
सिन्धुली, १४ फागुन । सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिकामा मोटरसाईकल दुर्घटना हुदाँ एक जनाको मृत्यु भएको छ ।

गएको फागुन ११ गते शुक्रवार कमलामाई नगरपालिका ९ सानो अमाह स्थित मदन भण्डारी राजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परी घाईते भएका मोरङ जिल्लाको कानेपोखरी गाउँपालिका ७ का ४२ बर्षका राजेश बेगाको काठमाडौंको ट्रमा सेन्टरमा उपचारको क्रममा आज (सोमवार) विहान मृत्यु भएको हो ।

काठमाण्डौबाट ईटहरी तर्फ जांदै गरेको मोरङको कानेपोखरी गाउँपालिका ७ का ४० बर्षका जित बहादुर बस्नेतले चलाएको बागमती प्रदेश ०२–०३० प ०००५ नम्बरको मोटरसाईकल.र डकाहाबाट भिमान तर्फ आउँदै गरेको कमलामाई नगरपालिका ११ का ४६ बर्षका श्याम बहादुर माझीले चलाएको प्रदेश–२–०२–००१ ह २१९० नम्बरको अटोसँग ठक्कर खाई दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा मोटरसाईकलको पछाडी सवार बेगाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीका प्रहरी नायव उपरिक्षक चिरन्जीवि दाहालले बताउनुभयो ।

उहाँका अनुसार मोटरसाईकल चालक बस्नेत सामान्य घाईते भएका छन् ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि nepalibuddha09@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

छुटाउनुभयो कि ?