स्थानिय तहहरु र गैर सरकारी संस्थाहरुसंग प्रगति समीक्षा कार्यक्रम सिन्धुलीमा सम्पन्न

सिन्धुली प्रेस
  • ख-
  • ख+

आस्था विश्वकर्मा
२९ जेठ २०८१
स्थानिय तहहरु र गैर सरकारी संस्थाहरुसंग प्रगति समीक्षा कार्यक्रम आज सिन्धुलीमा सम्पन्न भएको छ । चालु आर्थिक वर्ष २०८०÷०८१ बैशाख मसान्त सम्मको प्रगति समीक्षा, प्रस्तुतीकरण तथा छलफल÷अन्तरक्रिया कार्यक्रम जिल्ला समन्वय समिति सिन्धुलीको आयोजनामा आज सम्पन्न भएको हो ।

कार्यक्रममा कमलामाई नगरपालिका,दुधौली नगरपालिका, मरिण गाउँपालिका, फिक्कल गाउँपालिका,घ्याङलेख गाउपालिका, हरिहरपुरगढी गाउपालिका, रिलिफ नेपाल, मेरी स्टोप्स, लगाएतले १० महिनाको अबधि भित्र के के कार्यहरु गरियो भन्ने विषयमा विवरण प्रस्तुत गरेका थिए । कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति सिन्धुलीका प्रमुख कारसाङ लामाको अध्यक्षता र प्रतिनिधि सभा सदस्य श्याम घिमिरेको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो ।


कार्यक्रममा बोल्नुहुदै प्रतिनिधि सभा सदस्य श्याम घिमिरेले समीक्षा बैठकका अत्यावश्यक सहभागीहरुले कुनै रुची नराखेको र कार्यक्रममा सहभागि नभएको गुनासो ब्यक्त गर्नुभयो । त्यस्तै सस्तो लोकप्रियताबाट मुक्त रहनु पर्ने र अति राजनीतिकरण लाई टाढा राखी ईमान्दारीता पूर्वक कर्तव्य निर्वाह गर्नुपर्ने घिमिरेले बताउनुयो ।


कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति सिन्धुलीका प्रमुख कारसाङ लामा, .उपप्रमुख शान्त कार्की, प्रतिनिधि सभा सदस्य श्याम घिमिरे, कमलामाई नगरपालिका उपप्रमुख मञ्जु देवकोटा, रिलिफ लाईफ नेपालका अध्यक्ष दुर्गा प्रसाद पौडेल लगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि nepalibuddha09@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

छुटाउनुभयो कि ?