सुनकोशी नदी छेउमा बेवारीसे शव भेटियो

सिन्धुली प्रेस
  • ख-
  • ख+

बुद्ध नेपाली
सिन्धुली, १४ फाल्गुन । सिन्धुलीको फिक्कल गाउँपालिकामा बेवारीसे शव भेटिएको छ ।

फिक्कल गाउँपालिका २ निउरेखोला स्थित सुनकोशी नदीले बगाई ल्याएको सडी गली सकेको अवस्थामा शव भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीले जनाएको छ ।

शवको भुडी बाहिर निस्केको, लिङ्ग पहिचान गर्न नसकिने अवस्थामा शब भेटिएको सिन्धुलीका प्रहरी नायव उपरिक्षक चिरन्जीवि दाहालले बताउनुभयो । उसले लगाएको कपडा हेर्दा अन्दाजी ३५/४० को पुरुष व्यक्ति जस्तो देखिएको उहाँकाले बताउनुभयो ।

नदी छेउमा शव रहेको भन्ने खबर पाउना साथ ईलाका प्रहरी कार्यालय खुर्कोटबाट प्रहरी निरिक्षकको कमाण्डमा खटिएको टोलीले मुचुल्का लगाएत अन्य अनुसन्धानको कार्य गरी पोष्टम्याटमको लागि शव सिन्धुली अस्पताल पठाएको उहाँले बताउनुभयो ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि nepalibuddha09@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

छुटाउनुभयो कि ?